Šperky

boccia1

Boccia

Boccia Titanium jako jedna z prvních přišla s použitím titanu i při výrobě šperků. Všechny komponenty šperků jsou z čistého titanu, což zajišťuje naprostou antialergičnost. Titan je oproti jiným kovům také lehký a velmi tvrdý materiál. Boccia Titanium nabízí celou škálu produktů pánských a dámských šperků za příznivou cenu.

Calvin Klein1

Calvin Klein

Značka Calvin Klein doplnila v roce 2004 svůj sortiment výrobků (oblečení, brýle, hodinky) o kolekci velmi nápaditých a jedinečných šperků. Zpočátku kolekce obsahovala 4 modelové řady určené pouze ženám, nyní však tato značka nabízí i řady pánské. Evokují vášeň a napodobují ladné obrysy ženského těla…čisté linie, ladné křivky minimalistického designu v dokonalé harmonii s ušlechtilým materiálem. Šperky Calvin Klein prostě nelze přehlédnout, a proto u nás naleznete jednu z nevětších kolekcí v celé české republice.

Hodinky sperky Miluna produkt2 333x222px

Miluna

Miluna spojuje uměleckou zručnost zlatnických mistrů minulých století s moderním stylem a romantickými prvky. Tyto šperky jsou inspirovány romantickou, nadčasovou láskou vyjádřenou diamanty a bílým zlatem. Šperky jsou tvořeny pro vyzdvihnutí krásy každé ženy.

web hodiny dedic znacka hover 12 web hodiny dedic znacka hover 13 web hodiny dedic znacka hover 14 web hodiny dedic znacka hover 15 web hodiny dedic znacka hover 16 web hodiny dedic znacka hover 17