Hodinky

Longines2 produkt 333x222px

Longines

Luxusní značka hodinek Longines se za více než 185 let své existence stala jedinečnou ukázkou toho, jak se tradice snoubí s kvalitou a elegancí.

Všechny hodinky značky Longines nabízejí unikátní kombinaci preciznosti a elegance tak, jak se uvádí v reklamní kampani "Elegance je postoj".

Tissot produkt 333x222px

Tissot

Tissot, s rukopisem „inovátorů podle tradice“, je průkopníkem zručnosti a inovace od svého založení v roce 1853. Vedoucí postavení firmy Tissot je možné díky neustálému vývoji high-tech výrobků, speciálních materiálů a přidáváním pokročilých funkcí. Širší, univerzálnější řadou velmi kvalitních hodinek za příznivější cenu, než nabízejí jiné švýcarské značky, vyjadřuje Tissot své odhodlání zpřístupnit kvalitu co nejvíce zákazníkům

Certina produkt 333x222px

Certina

Hodinky Certina kombinují ty nejpokročilejší hodinářské technologie s exkluzivním designem. Hodinky, které jsou ryzí ukázkou všestrannosti, se vyrábí výhradně z nerezové oceli 316L a hodí se tedy k běžnému každodennímu nošení stejně tak i ke sportovním aktivitám. Jejich odolnost zajišťuje systém Certina DS Concept (systém dvojího zabezpečení), safírové sklíčko a vodotěsnost do 10 barů (100 m).

Calvin Klein produkt 333x222px

Calvin Klein

Svět hodinek se spojil se světem módy! CK začal vyrábět fashion hodinky jako jeden z prvních na světě a byl první, kdo prezentoval hodinky jako "praktický stylový šperk". Díky svému osobitému a nadčasovému designu, který se snoubí se světoznámou švýcarskou kvalitou, si hodinky CK vybudovaly své pevné místo v hodinářském průmyslu a patří k nejprodávanějším značkám na světě. Hodinky CK mají punc originality a pečeť luxusu, nosí je výjimečná a sebevědomá žena. Calvin Klein nás prostě „baví“.

Boccia produkt 333x222px

Boccia

Boccia Titanium je německá značka, která jako jedna z prvních přišla s použitím titanu při výrobě hodinek a šperků. Všechny komponenty hodinek a šperků jsou z čistého titanu, což zajišťuje naprostou antialergičnost. Titan je oproti jiným kovům také lehký a velmi tvrdý materiál. Boccia Titanium nabízí celou škálu produktů pánských a dámských hodinek a šperků za příznivou cenu.

web hodiny dedic znacka hover 12 web hodiny dedic znacka hover 13 web hodiny dedic znacka hover 14 web hodiny dedic znacka hover 15 web hodiny dedic znacka hover 16 web hodiny dedic znacka hover 17